Jaroslav Panuška - Červánky

Olej na překližce, 24x32 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

15459. Červánky
Dražba ukončena:24.01.2018 20:24:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč