Jaroslav Panuška - Bažiny

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85069. Bažiny
Dražba ukončena:26.10.2022 22:29:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:48 000 Kč