Jaroslav Panuška - Předjaří

Plátno podložené kartonem, 46x54 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Malba restaurována. Rám místy poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2091. Předjaří
Dražba ukončena:26.03.2015 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč