Jaroslav Panuška - Mořské pobřeží

Olej na plátně, 65x88 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Plátno nažehleno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2669. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:30.09.2015 19:32:30
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč