Jaroslav Panuška ml. - Žena u jezu

Kombinovaná technika, 42x66 cm. Signováno vlevo dole Panuška 1943. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

87183. Žena u jezu
Dražba ukončena:07.12.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč