Jaroslav Panuška - Lichnice

Olej na kartonu, 34x46 cm, signováno vlevo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3783. Lichnice
Dražba ukončena:28.01.2016 20:08:26
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:19 000 Kč