Jaroslav Panuška - Holé stromy u cesty

Akvarel, 24x31 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno. Kolem roku 1920.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Rám silně poškozen.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1679. Holé stromy u cesty
Dražba ukončena:26.11.2014 22:08:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč