Olej na kartonu, 30x30 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám, zaskleno.
1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořen kolem roku 1935.