Jaroslav Panuška - Chaloupka ve svahu

Olej na kartonu, 42x57 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

5595. Chaloupka ve svahu
Dražba ukončena:29.09.2016 19:51:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč