Jaroslav Panuška - Cesta s kameny

Olej na kartonu, 27x32 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

2591. Cesta s kameny
Dražba ukončena:28.05.2015 22:39:46
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč