Jaroslav Otčenášek

23762. Soubor 2 olejomaleb: Krajina a Kytice ve džbánku

popis: Krajina: olej na plátně, 38x50 cm.
Kytice ve džbánku: Olej na papíře, 32x44 cm.
Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny. Díla pocházejí z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 01.11.2018 18:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.11.2018 17:32:05 683
500 Kč 01.11.2018 10:28:33 806