Jaroslav Otčenášek

301123. Luční kytice

popis: Kresba, 48x38 cm. Signováno vpravo dole J. Otčenášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2019 20:24:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 25.09.2019 21:40:54 1855
700 Kč 20.09.2019 9:56:12 831