Jaroslav Otčenášek - Lodě v zátoce

Tempera, 51x65 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

31341. Lodě v zátoce
Dražba ukončena:25.04.2019 21:54:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč