Jaroslav Novák - Muž s brýlemi

Olej na plátně, 73x60 cm. Signováno vpravo dole Jar. Nov. 70. Nerámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1914 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nowaka a Nejedlého, poté na Académie Nouvelle v Paříži. Věnoval se malbě, volné, užité i drobné grafice a volné kresbě. Zabýval se krajinomalbou, tvorbou zátiší a kytic, portrétů-zejména podobizen svého otce, hudebního skladatele Vítězslava Nováka.

89998. Muž s brýlemi
Dražba ukončena:12.02.2023 20:57:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč