Jaroslav Novák - Kytice

Olej na kartonu, 50x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1914 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nowaka a Nejedlého, poté na Académie Nouvelle v Paříži. Věnoval se malbě, volné, užité i drobné grafice a volné kresbě. Zabýval se krajinomalbou, tvorbou zátiší a kytic, portrétů-zejména podobizen svého otce, hudebního skladatele Vítězslava Nováka.

89997. Kytice
Dražba ukončena:12.02.2023 20:58:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč