Jaroslav Novák - Kompozice

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vlevo dole Jar. Nov. 67, rám.

o autorovi: 1914 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nowaka a Nejedlého, poté na Académie Nouvelle v Paříži. Věnoval se malbě, volné, užité i drobné grafice a volné kresbě. Zabýval se krajinomalbou, tvorbou zátiší a kytic, portrétů-zejména podobizen svého otce, hudebního skladatele Vítězslava Nováka.

17246. Kompozice
Dražba ukončena:28.03.2018 20:11:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč