Jaroslav Nauman

308939. Lesní partie

popis: Olej na plátně, 96x96 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Nauman 1906. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo