Jaroslav Nauman - Lesní partie

Olej na plátně, 96x96 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Nauman 1906. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Jaroslav Nauman
308939. Lesní partie
Dražba ukončena:11.06.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo