Jaroslav Moravec - Štika

Kombinovaná technika, 10x50 cm. Signováno vpravo dole J. Moravec 68. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

308236. Štika
Dražba ukončena:10.04.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč