Jaroslav Moravec

308236. Štika

popis: Kombinovaná technika, 10x50 cm. Signováno vpravo dole J. Moravec 68. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč