Jaroslav Moravec - Souboj kyklopů

Kombinovaná technika, 68x97 cm. Signováno vpravo dole Moravec 69. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

308387. Souboj kyklopů
Dražba ukončena:21.04.2021 20:17:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč