Kombinovaná technika, 63x42 cm. Signováno vpravo dole J. Moravec 69. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1934 – 1977 Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.