Jaroslav Moravec

65408. Ryby

popis: Kombinovaná technika, 49x68 cm. Signováno vpravo dole J. Moravec 60. Nerámováno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 19.09.2021 18:26:25 411