Jaroslav Moravec - Lipno VI.

Kombinovaná technika, 44x98 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

308396. Lipno VI.
Dražba ukončena:21.04.2021 20:17:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč