Jaroslav Moravec - Krajina z Malty

Enkaustika. 29x58 cm. Signováno vlevo nahoře J. Moravec 86. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

302706. Krajina z Malty
Dražba ukončena:17.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč