Jaroslav Moravec

302706. Krajina z Malty

popis: Enkaustika. 29x58 cm. Signováno vlevo nahoře J. Moravec 86. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč