Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Enkaustika na sololitu, 46 x 61 cm, signováno autorsky vpravo nahoře, rámováno v moderní umělecké francouzské liště, virtuózní provedení předurčuje předložené dílo k tomu nejlepšímu, co umělec vytvořil. Obraz pochází původně ze skvělé sbírky moderní malby českých krajanů v New Yorku. Dílo s úspěchem vystavováno, vizionářské působení docíleno skvělou volbou techniky provedení a nesmírné citlivosti jak v nasazení malířské palety, tak pastózním provedením, kdy motiv následně vtahuje diváka do imaginárního provedení krajiny. Dílo se silným vyznačujícím magickým potenciálem ojedinělé v tomto provedení na trhu s uměním! Vysoký potenciál díla nenechá žádného poučeného investora a sběratele v klidu. Rare! Vzadu autorský štítek prodejny DÍLO s údaji o obraze!
o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.