Tempera, 45x62 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu potvrzení pravosti.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1914-1973
Malíř, grafik a středoškolský učitel výtvarné výchovy. Byl spoluzakladatelem sdružení boleslavských výtvarníků "Kráva".