Jaroslav Mašek - Krojovaná dívka

Olej na plátně, 57x47 cm. Signováno vpravo dole J. Mašek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914-1973
Malíř, grafik a středoškolský učitel výtvarné výchovy. Byl spoluzakladatelem sdružení boleslavských výtvarníků "Kráva".

doporučujeme
87384. Krojovaná dívka
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč