Olej na plátně, 57x47 cm. Signováno vpravo dole J. Mašek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1914-1973
Malíř, grafik a středoškolský učitel výtvarné výchovy. Byl spoluzakladatelem sdružení boleslavských výtvarníků "Kráva".