Jaroslav Mandl - Bílý čtverec I.

Dřevěný reliéf - buk, akryl, 54x54 cm. Signováno vzadu J. Mandl 2021. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: Narodil se roku 1961 v Praze.
Studoval na grafické škole v Praze a soukromě u ak. malíře Petra Poše. Ve své tvorbě se věnuje práci s papírem, z něhož vytváří stříháním, řezáním či trháním papírové objekty, a kombinovaným technikám, které nazývá lyrickou abstrakcí. Jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách jak doma, tak v zahraničí, např. na Slovensku, v Itálii, Švýcarsku, Německu, Rakousku a Kanadě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

105645. Bílý čtverec I.
Dražba ukončena:30.11.2023 21:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč