Jaroslav Malinský - V kostele

Olej na plátně, 50x67 cm. Signováno vpravo dole Jar. Malínský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1897-1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže, Itálie, Jugoslávie, Španělska a Maroka. V meziválečném období platil za nejvyhledávanějšího pražského portrétistu. Po válce se začal věnovat hlavně grafice a krajinomalbě. Jeho díla jsou zastoupena v NG, ve sbírkách Pražského hradu a v řadě soukromých sbírek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

116176. V kostele
Dražba ukončena:19.05.2024 20:24:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč