Jaroslav Kruis, J. Vavřina

308963. Konvolut 2 prací: Podvečer a Vysoké nebe

popis: 1x Olej na kartonu, 1x Olejová tempera, 30x38 cm a 34x40 cm. Obě signovány vpravo dole. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.06.2021 21:17:57 7513