Jaroslav Kruis, J. Vavřina - Konvolut 2 prací: Podvečer a Vysoké nebe

1x Olej na kartonu, 1x Olejová tempera, 30x38 cm a 34x40 cm. Obě signovány vpravo dole. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jaroslav Kruis, J. Vavřina
308963. Konvolut 2 prací: Podvečer a Vysoké nebe
Dražba ukončena:13.06.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.06.2021 21:17:57 7513