Jaroslav Kříž - Sedící akt

Kresba, 48x35 cm. Signováno vpravo dole J.Kříž. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

42259. Sedící akt
Dražba ukončena:25.03.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč