Jaroslav Kříž - Předjaří

Olejová tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Kříž. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

302959. Předjaří
Dražba ukončena:31.12.2019 20:07:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč