Jaroslav Kříž - Pražský motiv

Olejová tempera, 28x40 cm. Signováno vpravo dole J. Kříž 79. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

83004. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.08.2022 20:41:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč