Jaroslav Kříž - Motiv z Okrouhla

Kvaš, 41x58 cm. Signováno vpravo dole Kříž 76. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně zvlněn.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

302928. Motiv z Okrouhla
Dražba ukončena:29.12.2019 20:18:28
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč