Jaroslav Kříž - Lobeč

Olejová tempera, 43x59 cm. Signováno dole uprostřed J. Kříž. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

87535. Lobeč
Dražba ukončena:11.12.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč