Jaroslav Kříž - Léto na vsi

Tempera, 33x45 cm. Signováno vpravo dole J. Kříž. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

22626. Léto na vsi
Dražba ukončena:27.09.2018 18:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč