Jaroslav Kříž - Kytice

Olejová tempera, 80x60 cm. Signováno vlevo dole J. Kříž. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

25149. Kytice
Dražba ukončena:29.11.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč