Jaroslav Kříž

67861. Krajina se stromem

popis: Olejová tempera, 28x40 cm. Signováno vpravo dole J. Kříž 74. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 1934 v Přepychách u Rychnova nad Kněžnou.
Studoval výtvarnou výchovu v Praze na Pedagogickém institutu u C. Boudy, J. Bureše a K. Lidisckého. Ve své tvorbě se věnuje hlavně krajinomalbě, kde mu jsou inspirací střední a jižní Čechy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen