Jaroslav Kříž - Cesta do vsi

Olej na plátně, 43x50 cm. Signováno vpravo dole J. Kříž. Olištováno.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

28927. Cesta do vsi
Dražba ukončena:27.02.2019 21:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč