Jaroslav Krepčík - Dvě dívky

Bronz a dřevěný rám, 32x25 cm. Signováno vpravo dole J. Krepčík 1926. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

302793. Dvě dívky
Dražba ukončena:22.12.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč