Jaroslav Král - Sběračky ovoce

Litografie, 43x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole Král 1928. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim

Český malíř a ilustrátor

Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

78343. Sběračky ovoce
Dražba ukončena:15.06.2022 20:56:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč