Jaroslav Král - Sběračky ovoce

Tisk, 49x35 cm. Signováno vpravo dole v tisku Král 1928. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim

Český malíř a ilustrátor

Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

99497. Sběračky ovoce
Dražba ukončena:23.07.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.07.2023 9:51:36 1101
500 Kč 14.07.2023 23:01:37 10462