Jaroslav Král - Dívka s květinou

Akvarel, 29x18 cm. Signováno vlevo dole Král. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim
Český malíř a ilustrátor Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

71557. Dívka s květinou
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:58:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč