Jaroslav Kotas - Z Athén

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo dole Jar.Kotas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

42444. Z Athén
Dražba ukončena:26.03.2020 19:52:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč