Jaroslav Kotas - U kostela

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kotas. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

62137. U kostela
Dražba ukončena:25.07.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 09.07.2021 21:18:46 266