Jaroslav Kotas - Říční zátočina v zimě

Olej na sololitu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Jar. Kotas, rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

17397. Říční zátočina v zimě
Dražba ukončena:29.03.2018 18:19:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč