Jaroslav Kotas - Paříž- Rue de Lyon

Olej na plátně, 55x85 cm. Signováno vpravo dole Jar.Kotas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

42604. Paříž- Rue de Lyon
Dražba ukončena:26.03.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč