Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole, rám.
Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a autorským názvem.
1909 Skalička, 1981 Praha
1938-1942 UMPRUM (Kysela, Kratochvíl). Krajinář, ve čtyřicátých letech ovlivněný surrealismem, později se inspiruje krajinou ovlivněnou člověkem, městem. Zastoupen ve sbírkách NG a mnoha krajských galerií. Mnoho samostatných výstav.