Jaroslav Kotas - Motiv ze Želivky

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a autorským názvem.

1909 Skalička, 1981 Praha
1938-1942 UMPRUM (Kysela, Kratochvíl). Krajinář, ve čtyřicátých letech ovlivněný surrealismem, později se inspiruje krajinou ovlivněnou člověkem, městem. Zastoupen ve sbírkách NG a mnoha krajských galerií. Mnoho samostatných výstav.

1138. Motiv ze Želivky
Dražba ukončena:02.06.2014 20:13:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč