Jaroslav Koluch - Žně v Železných horách

Olej na kartonu, 24x36 cm. Signováno vlevo dole J. Koluch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - ?
Malíř autodidakt. Maloval podobizny, ilustroval, pracoval ve folkloru.

73248. Žně v Železných horách
Dražba ukončena:13.02.2022 21:07:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč