Jaroslav Koliha, Maček - Soubor 2 prací

Olej na kartonu. 50x40 cm. Signováno vpravo dole Koliha Nerámováno.

1. Z jižních Čech - Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Koliha. Nerámováno.

2. Podzim na Vysočině - Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Maček 89. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.

Jaroslav Koliha, Maček
303128. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:09.01.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (09.01.2020 10:25:01) 5013