Jaroslav Kočí - Nad luhačovickou přehradou

Olej na plátně, 32x25 cm. Signováno vpravo dole Kočí Jar. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

Jaroslav Kočí
110324. Nad luhačovickou přehradou
Dražba ukončena:28.01.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.01.2024 9:10:23 6965